5 Taş Pırlanta Yüzük Modelleri Ve Fiyatları

Günümüz bayanların en kıymetli aksesuarları arasında Beştaş Pırlanta Yüzükler yer almaktadır. Saflığı, ışıltısı ve çekiciliği bir çok sektöre ilham kaynağı olan pırlanta, her geçen gün tercih katsayısı artan trende girmiştir. Bayan kullanıcıların tercih ettiği yüzükler arasında Tektaş pırlanta yüzükten sonra Pırlanta beş taş yüzük yer almaktadır. Daha önceki zamanlarda yedi taş yüzükler rağbet görmekte idi. Günümüz tercihi değişmiş ağırlıkla satılan ürün pırlanta beş taş olmuştur.Son zamanlarda alternatif satıcıların artması ve piyasaların rekabete girmesi ile müşterilerimiz çok uygun fiyatlara pırlanta yüzük sahibi olabilmektedir.

Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

Günümüz teknolojileri hızla ilerlerken Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri bir hayli artmıştır. Kullanılan montürler pılantaya cazibe katmakta ve birbir lerinden farklı görünüm elde edilmektedir. Beştaş pırlanta yüzük modelleri taş ebatları, taş renkleri ve montür seçenekleri sayesinde yüzlerce çeşide ulaşmıştır. Kullanılan montür ve rengi aynı ebat ve teknik özelleklerindeki pırlanta beştaş yüzüğü çok farklı gösterebilmekte bu sayede çok sayıda kullanıcıya kendini beğendirebilmektedir. Piyasalarda çok seçenekli sunulan bu takı gurubu, üzerinde 18 ayar altın ve 14 ayar altın ağırlıklı montürler ile satılmaktadır. Beştaş pırlanta yüzük modellerinde en yoğun kullanılan möntür rengi beyaz altından, en yoğun kullanılan altın ayarı ise  birinci sırada 14 ayar ikinci sırada 18 ayar altından imal edilmektedir.Bu yılın en beğenilen pırlanta beş taş yüzük modelleri ve fiyatları cebinizdeki kuyumcuda. Evinizin ve işyerinizin rahatlığında, birbirinden farklı beştaş pırlanta yüzükler taksit seçenekleri cazip fiyatları ile sizleri bekliyor. Hemde aynı gün kargo fırsatı.

Pırlanta Beş Taş Yüzük Fiyatları

Dünya üzerinde bu kadar nadir bulunan işlemesi bir o kadar zahmetli olan pırlanta fiyatları olabileceği en dip fiyatlarda yer almaktadır. Beştaş pırlanta yüzük fiyatları ürün üzerindeki kullanılan taşın büyüklüğü, temizliği, ışıltısı ve ürün taşlarının üzerine yerleştirildiği montür dediğimiz altından imal edilen kasa bölümü, beş taş pırlanta yüzük fiyatlarını belirlemektedir. Firmamızda pırlanta fiyatları piyasa koşulları göz önünde bulundurularak mümkün olan en yüksek kalite, mümkün olan en uygun fiyatlar ile yaklaşık %41 e varan indirimleri, kampanyalar ve tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri ile siz müşterilerimizi beklemektedir. Pırlanta satın almak isteyen müşterilerimize GIA ve HRD sertifikalı yüzlerce ürünü aynı gün kargo yapabilmekteyiz. Tüm ürünlerimiz siz müşterilerimize ulaşana kadarki süreçte sigorta kapsamında güvence altına alınır. Taşıma esnasında kaybolma ve çalınma durumunda siz müşterilerimize yüklenen hiçbir yükümlülük yoktur.