En Gözde Altın Set Modelleri

Altın setler kampanyasını kaçırma.  Yüzlerce sıra dışı tasarımlara sahip altın takı setileri görebilirsiniz. Birbirinden şık ve göz alıcı altın set modelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir birinden şık altın setler renk ve ayar seçenekleri ile her bütçeye uygun altın set fiyatları ve ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Altın Set Fiyatları

14 ayar altından üretilen altın setler günümüzde düğün ve nişan gibi özel günlerde en çok tercih edilen düğün takıları arasında yer almaktadır. Sitemizde 14 ayar altın takı setleri taşlı ve taşsız modeller olmak üzere satışa sunuldu. Cazip fiyatlara sahip altın setler kredi kartına taksit fıratları ile satışa sunulmuştur.

Altın takı setleri, tercih edilen tüm modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatları üzerinden taksit imkanı ile bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. İnternetten altın alışverişlerin en büyük avantajı kredi kartına taksit imkanı ile satın alınmasıdır.

22 Ayar Altın Setler ve Fiyatları

Günümüzde düğün takısı olarak adlandırılan 22 ayar altın set modelleri oldukça fazla tercihe dilmektedir. Bu setler genelde taşsız modellerde üretilmektedir. Ülkemizin doğu ve iç Anadolu bölgelerinde yatırım olarak düşünülerek tercih edilmektedir. 22 ayar altın set modellerine ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. AltınPlaza olarak siz müşterilerimize en uygun düğün seti fiyatları sunulmaktadır. Tüm takı setlerimiz ücretsiz sigortalı kargo ile gönderilmektedir.

Fırsatı Kaçırma!