Beyaz Altın Alyans & Modelleri Ve Fiyatları

Bu Alyans Modelleri son dönemlerde oldukça tercih edilmeye başlandı. Beyaz altın alyans bay ve bayan kombinlerin de, en çok tercih edilen alyans modelleri arasında yerini aldı. Erkeklerin birçoğunun altın rengini sevmediği, gümüşe benzeyen beyaz altın alyans modelleri , tercih ettiğide görülmektedir.

Birbirinden güzel bu alyans modelleri bayan modellerde taş detayları erkeklerde taşsız ve kumlu modelleri ile göz dolduruyor. Evlilik arefesinde en zor karar verilen hazırlık seçeneklerinden biridir Alyans. Gelin adayları için gelinlik ve beyaz altın alyans kombini oldukça önemlidir. Bu kategori son yılların trendlerini barındırdığı için rağbet görüryor. Geleneksel çizgilerden çıkmayı sevenler için beyaz altın alyanslar oldukça iyi bir seçenektir.

Bu guruptaki alyans fiyatları diğer renk seçeneklerinden farklı değildir. İlave bir ücrete tabi tutulmaz. Kullanılan altın ayarı, gramı ve el işçiliği alyans modelleri ve alyans fiyatları hususunda belirleyici olur. Beğendiğiniz alyans modelleri özel kutularında ve taşıma çantalarında sigortalı kargo ile kapınıza kadar gönderilir. Alyans modelleri 2018 denince akla Cebinizdeki kuyumcu gelir.