Klasik & Düz ve Bombeli Alyans

Alyans denilince akla nişan yüzükleri, söz yüzükleri ve beraberlik gelir. Yılların değiştiremediği alyans modelleri vardır. Bu alyans kısaca klasik alyans, düz alyans ve bombeli alyans olarak anılır. Günümüzde 1000 lerce türde alyanslar üretilsede,     NişanYüzükleri denildiğinde akla ilk gelen  klasik alyans olmayı başarmıştır.

Düz alyans modelleri ve bombeli alyans kendi içinde bir çok çeşide sahiptir. Farkları ufak tefek değişiklikleri olsada düz alyans olarak anılırlar. En çok ayırt edici özellik olarak en genişlikleridir. Yaklaşık 1.5 mm den başlayan ve 15mm ye kadar değişen en genişlikleri imal edilebilir. Bir diğer detay ise komple düz veya bombeli imal edilmeleridir. 

Alyans fiyatları konusunda bilgi verecek olursak ilk etken el işi yani el emeği, daha sonra kullanılan altın madeninin ayarı ve ağırlığıdır. Bu üç Çarpan alyans fiyatları hususunda size ışık tutabilir. Son zamanlarda rose gold alyans gibi farklı renleri gündemdedir. Renk farklılıkları için ilave ücret talep edilmez.

Firmamız tüm kartlara taksit imkanı ve aynı zamanda ücretsiz sigortalı kargo hizmeti verir. Alyanslar denince akla AltınPlaza Gelir.