Kolye Modelleri En Cazip Fiyatları Sizlerle

Kolye modellerimiz, çok sayıda kategoride ve binlerce üründen oluşmaktadır. Altın gümüş pırlanta her bütçeye ve her zevke hitap etmektedir. 8 Ayar altından 22 Ayar altına kadar her türkü kolye modelleri sizlerin beğenisine sunulmuştur. 

Kategorilerimiz:

 

Elmas KolyePırlanta KolyeGümüş KolyelerAltın Kolyeİsim KolyeleriTuğra & Çerçeve KolyeŞans KolyesiSonsuzluk KolyeAy Yıldız KolyeAnne Bebek KolyeleriVav & Elif KolyeZülfikar KolyeAltın Burç KolyeFatma Ana Eli KolyeKartanesi KolyeNazar & Yusufçuk KolyeOtantik & Osmanlı KolyelerAğaç Kolye

El emeği göz nuru altın kolye, binbir çaba ile imal edilen 2018 yılı altın kolyeler, sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu. Onlarca yeni renkli ve özgün altın kolye modelleri sayfamızda yer almıştır. Beğeninize sunulan altın kolye, bir birinden farklı kalpli, dini, duygusal temalar ve burç modellere kadar çeşitleniyor. Altın kolye fiyatları üzerlerindeki değişik taşlar ve işçilik sebebi ile farklı değerlere sahiptir. Simgeleri nedeni ile farklı anlamlar ve duygular taşır. Taşlarla süslenmiş olan altın kolye modelleri çokça rağbet görmektedir. Bayanların çok rahatlıkla günlük kullanabilmesi kolye kategorimize ilgiyi artırmıştır. Yüzlerce altın kolye modelleri ve fiyatları detaylı bir şekilde sıralanmıştır.

Altın kolye Altınplaza'dan taksit fırsatları ile alınır!

Kampanyamıza tüm altın kolye modelleri ve fiyatları dahildir!