Pırlanta Yüzük Modelleri & Fiyatları

Pırlanta yüzük modellerimiz göz kamaştırıcı şekilde sitemizde sizler için sergilenmektedir. En trend tasarımlarda %35’e varan indirimler ile tüm kredi kartlarına indirimli fiyatlar üzerinden taksit imkanı ile satışa sunulmuştur. Pırlanta yüzük her kadının hayali olup hediye olarak düşünüldüğünde en muazzam hediye çeşididir.Pırlanta yüzük modelleri evlilik teklifi, düğün, nişan, söz gibi organizasyonların en sık tercih edilen modelleridir.Sitemizde sizler için satışa sunulan pırlanta yüzük seçenekleri arasında dilediğinizi seçerek hızlı ve sigortalı kargolama seçeneği ile muhteşem indirimlerden yararlanmak için acele ediniz.

Pırlanta yüzük modelleri ve bakımları nasıl yapılmalı bu konudan bahsetmek istiyoruz. Bunun için çok farklı yöntemler mevcut. Başlıca kullanıcılar neler yapıyor bu konulardan bahsedeceğiz. Diş macunu, bu yöntemde macun diş fırçasının üzerine sıkılır ve pırlanta yüzük  fırçalanmaya başlanır. Bu işlemi yaklaşık iki üç dakika yapmanız yeterli olur. Daha sonra yüzük temiz su ile durulanır. Bir başka yöntem ise sıcak su, diş fırçası, şampuan ve sıcak su ile yapılandır. Sıcak su içinde bekletilen pırlanta yüzük modelleri tozu ve kiri yumuşatıldıktan sonra şampuan ve diş fırçası yardımı ile iyice fırçalanır.Fırçalama işlemi bir kaç dakikadan fazla sürmemeli ürünün zarar görmemesi sağlanmalıdır. Daha sonra ise yine su ile durulanmalıdır. Bir başka yöntem ise bulaşık makinasında parlatma işlemidir. Bu yöntemde pırlanta yüzük makina atık hortumuna kaçmaması için süzgeç ve benzeri bir aparat kullana bilir veya raf ızgarasına pırlanta yüzük sağlam bir ip yardımı ile sabitlenebilir.Bizim size tavsiyemiz, zamanın kısıtlı olduğu acil durumlarda bu yöntemlere başvurabilirsiniz. En doğru yöntem ise, belirli periyotlarda pırlanta yüzüğü satın aldığınız firmalarda bakım ve temizlik işlerini yaptırmanız. Profesyonel ellerde ürün kaliteniz bozulmadan ışıltısına kavuşur aynı zamanda tırnak kontrolleri sayesinde pırlanta bir takının başına gelebilecek en talihsiz olay pırlantanın möntürden ayrılması vakaasının başınıza gelmemesini sağlamaktır.

Bu kategoride kıymetli ve göz alıcı rengarenk taşlı yüzüklerden oluşmaktadır. Başlıca kıymetli yüzük örnekleri şöyledir; Zümrüt Yakut Safir Pırlantalı yüzüklerdir. Yılların vazgeçelmez takıları haline gelmiş tüm bayan kullanıcıları cezbeden ışıltıları ile hala en çok tercih edilen elit takılar arasında başı çekmektedir. Firmamız bu pırlanta ile süslenmiş yüzük modellerini en uygun fiyatları ve tüm kredi kartlarına kampanyalı taksit seçenekleri ile yanınızda. Mümkün olan en gözde modelleri hazır stoğumuzda tutuyor ve siz müşterilerimize Safir Zümrüt Yakut Pırlanta yüzükleri aynı gün kargo imkanı ile tanıştırıyoruz. Mutlu ve güvenli alış verişin adresi Cebinizdeki Kuyumcu.