Çeyrek Altın (yeni Tarih) Çeyrek-1 - Altın Plaza
4 Taksit

Çeyrek Altın (yeni Tarih)

Ürün Kodu: Çeyrek-1
394 TL383 TLKDV DAHİL
Peşin Fiyatına 4 Taksit
4 X 96TL (383TL)

Kargo BedavaAynı Gün KargoHemen sipariş verirseniz, en geç 13 Kasım 2018, Salı tarihinde kargoya verilecektir.

Güvenli Ödeme Sigortalı Kargo Müşteri Memnuniyeti

Ürün Açıklaması

Metal Cinsi : Altın

Ayar : 22 (916) Ayar

Ürün Ağırlığı : 1,75 Gr

Cinsiyet : Unisex

Metal Renkleri : Sarı

Garanti : Var

Taş Cinsi : Taşsız

Özellik : Hazır Stok Ürünüdür

Teslimat : 1-İş günü

Çap : 18mm

Ücretsiz Sigortalı Kargo


Çeyrek altın fiyatı. Çeyrek altın ne kadar son dakika.

 

Bonus Bonus
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383
World World
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383
İŞBANKASI İŞBANKASI
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383
AKBANK AKBANK
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383
FİNANS BANK FİNANS BANK
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383
PARAF PARAF
Taksit SayısıTaksitToplam
2₺192₺383
3₺128₺383
4₺96₺383

www.AltinPlaza.com Adresinden Satın Almış Olduğunuz Ürünlerin Tamamı Ücretsiz Sigortalı Kargo Yöntemiyle Taşınır. Satışı Yapılmış Ürün Müşteriye Ulaşana Kadar Tüm Sorumluluk Altın Plaza Şirketine Aittir. Altinplaza.com'da alışveriş güvenliği 128 bit SSL (Secure Sockets Layer ) protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, Altinplaza.com' dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir.

 

Ayrıca SSL protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar.Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Alıcının teslimat adresinde bulunamaması halinde, kargo firması kapınıza bilgi notu bırakmaktadır. Alıcı adresine ziyarette bulunamadı notu bırakılan alıcının 5 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Altinplaza.com'a geri getirir.

 

Aynı Gün Kargo {0.00 TL}

bilezik-olcusu-nasil-alinir
 
Birinci ölçüm tercihi
1- Satın alacağınız yüzüğü takmayı düşündüğünüz parmağa daha önceden takmış olduğunuz bir yüzük varsa onu elinize alın, 
2- Milimetre (mm ) ölçüsü olan bir cetvel bulun, 
3- Yüzüğü yatay olarak masaya koyup boydan boya yüzüğün çapını ölçün. Bu işlemi yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun. 
4- Cetvelden milimetreyi okuyun. 
5- Bu değeri lütfen not alın ve kuyumcunuza verin. 
 
Yukarıdaki ölçüm şekli klasik bir ölçüm şeklidir. Bazen sevgilinizin yüzüğünü veya parmak ölçüsünü alamayabilirsiniz. Peki böyle bir durumda ne yapacaksınız? Bu soruları düşünmeden önce ikinci ölçüm tercihini de dikkate almanız gerekmektedir.
 
 
 
İkinci ölçüm tercihi
1- Eğer takmayı düşündüğünüz parmağınıza göre yüzüğünüz yoksa, elinize bir parça tel veya şerit halinde bir parça kağıt alın, 
2- Kağıt şeridi parmağınıza sarın, iki ucun birleştiği yeri kalemle işaretleyin, 
3- Milimetre (mm ) ölçüsü olan bir cetvel bulun ve kağıdı işaretlediğiniz yere kadar olan kısmını ölçün. 
4- Bu değer parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir. 
5- Bu değeri not alın ve kuyumcunuza verin. 
 
Sevdiklerinize sürpriz yapmanız gerekmektedir. Böyle durumlarda ip, tel veya cetvelle karşınızdaki kişinin parmağını ölçemeyebilirsiniz. Peki nasıl yapmalısınız ki karşınızdaki kişinin parmağının ölçüsünü alabilesiniz? 
 
Yüzük erkeğin ve kadının vazgeçilmez takıları arasında yer almaktadır. Bu nedenle bazen sürprizler yapılmaya çalışılıyor ve yüzükler alınıyor. Ya çok küçük veya çok büyük olabiliyor. Bu yanılgılar sürekli olarak yaşanıyor. Ve sürprizin değeri o anda zedelenmiş oluyor. Bu ve buna benzer şeyleri yaşamamak için aşağıda belirtilen üçüncü tercihi dikkate almanızda fayda var. 
 
 
Üçüncü ölçüm tercihi
Sevdiğiniz kişinin parmağında yüzük varsa, "yüzüğü çok beğendiğinizi söyleyerek alıp, bakın ve parmağınıza takın" böylelikle kalınlığını ölçebilirsiniz. 
 
Şayet yüzüğü yoksa bu kez karşınızdaki kişinin ellerinden tutun. Parmaklarınızı parmaklarının arasına geçirin. Önlü arkalı bakarak, "ne kadar zarif parmaklarınız var... Çok bakımlı parmaklarınız... Bu eller çok yıpranmış... Parmaklarında avucunuzda nasır var..." gibi bir çok benzer soruyla ellerini ve parmaklarını inceleyebilirsiniz. Parmaklarınızı getirerek parmak kalınlığını ölçebilirsiniz.
 
 
 
Hiç ölçü alma kabiliyetiniz yok ise o zaman sevdiğiniz veya değer verdiğiniz kişiyi direkt olarak magazamıza getirip sürpriz yapabilirsiniz.
yuzukolcusu
CAYMA HAKKI
Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı(defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir.  Alıcı, cayma hakkı kullanım bildirimini Websitesi üzerinden Satıcı’ya ulaştırır. Satıcı, Alıcı’nın cayma beyanının kendisine ulaşmasından itibaren 14 (ondört) gün içinde mal/hizmet bedelini iade etmekle yükümlüdür. Alıcı, cayma hakkını kullanmasından itibaren, 10 (on) gün içinde malı Satıcı’ya geri gönderir. Malın iade alınamaması için haklı sebeplerin varlığı halinde Satıcı, sözleşmedeki ifa süresi dolmadan Alıcı’ya eşit kalite ve fiyatta mal/hizmet tedarik edebilir. Satıcı mal/hizmetin ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, bu durumu öğrendiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde Alıcı’ya bildirir. Bu durumda Satıcı, ödenen bedeli ve varsa belgeleri 14 (ondört) gün içinde Alıcı’ya iade eder. Alıcı iade edeceği mal/hizmeti önbilgilendirme formunda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi ile Satıcı’ya gönderdiği sürece, iade kargo bedeli Alıcı’ya aittir. Alıcı’nın iade edeceği malı önbilgilendirme formunda belirtilen Satıcı’nın anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermesi halinde, iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan ve kaybolmasından Satıcı sorumlu değildir. 
CAYMA HAKKININ KULLANILACAĞI VE KULLANILAMAYACAĞI HALLER

                                                    A)Tüketiciye Teslim Edilen Ürün     Tüketiciye taahhüt Edilen Özelliklerde Değil İse Örn: Görseldeki İle Aynı Değil ise,  Tahüt Edilen Gram ,Ayar Ebat ta Değil  Veya Ürün Arızalı Defolu V.s ise değişimi İadesi Altinplaza.com Yetkililerine Durumun İzahı ile mümkündür. 

B)Aksi taktirde fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmelerde (Ziynet Eşyaları altın ve gümüş Takı kategorisindeki ürünler)     Fiyatları Dünya Borsa Fiyatlarına Göre Sürekli Değişmekte Olduğu İçin İadesi İptali Mümkün Olmayacaktır. Bu Tarzdaki Ürünlerin Siparişi Kesin Sipariştir.                                  C) Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, ÖRN: Ölçüsü ayarlanan Kişiye Özel İsim Veya Tarih Yazılan Ürünlerin Değişimi Veya İadesi Mümkün Değildir.

 
UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ
İşbu Ön Bilgilendirmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Alıcının Mal veya Hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 68’nci. Maddesinin 1. fıkrasında belirtilen alt ve üst limitler doğrultusunda tüketici talepleri hakkında ilçe/il tüketici hakem heyetleri yetkilidir.
Yukarıdaki bilgiler uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyi niyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmiştir.

Bu ürün ile ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

WhatsappYukarı Git
DİĞER SAYFALAR
İşlem yapılıyor..