Alyans Modelleri ve Fiyatları

Alyanlar neredeyse tüm toplumlarda aynı anlamı taşır. Bir ve beraberlik anlamları yüklenmiştir. Kadın ve erkek tarafından farklı alyans modelleri kullanılabilir. Değişmeyen istekleri ise sonsuza dek parmaklarında kalacak olan yüzükleri doğru seçebilmektir. Bu gerekçe ile sizlere 1001 çeşit Alyans örneği sunmaktayız. Günümüzde birbirinden farklı alyans modelleri 2018 tasarımları ile göz dolduruyor.

Alyans Modelleri

Alyans modelleri yüzyıllar boyunca evlilik kurumumun belirleyicisi olarak kullanılmış ve hala kullanılmakta olan takılardan biridir. Üzerlerindeki desenler genelde kuyum sektöründe şu şekillerde adlandırılır. Düz alyans, klasik alyans, bombeli alyans ve son zamanlarda rose alyans gibi adlandırılır.

Söz yüzükleri, nişan yüzükleri ve evlilik yüzüğü olarak da isimlendirilen alyans yüzüler farklı model ve tasarımlarda sergilenmektedir.

Alyans Fiyatları

Alyans fiyatları üzerindeki işçilik, kullanılan altın madeni ayarı ve ağırlığına göre değişiklik gösterir.  Alyans fiyatları sitemizde devamlı olarak güncellenmekte, satın alma sırasında fiyat farklılığı sorunu yaşanmamaktadır. Altının endeksine bağlı olarak işçilik gibi durumlar göz önüne alınarak biralyans  fiyatları düzenlenir. Her bütçeye uygun alyanslar bulunur. İnternetin en büyük avantajlarından olan taksitli alışveriş ile bütçenize göre oldukça rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit imkânımız, indirimli alyans fiyatları üzerinden gerçekleşir. Onlarca alyans içerisinde en beğendiğinizi tek tıkla satın alabilirsiniz. Sizlerde alyans fiyatları için sitemizin kategorisine göz atmalı bütçenize ve zevkinize uygun alyans seçimi yapmalısınız.