Çeyrekli Altın Bileklik & Tuğralı Bileklik

Çeyrekli altın bileklikler son dönemlerin en ses getiren bileklik modelleri olmuştur. Yatırımını görsel bir şölene çevirmek isteyen bayanların rağbet gösterdiği bu altın bileklik modelleri gerek çeyrek altınlı bileklik gerek boş tuğralı bileklik olarak satılmaktadır. Muhteşem bileklik modelleri olan çeyrekli bileklikler son dönemlerin en gözdesi olmayı hak ediyor.  

Altın Plaza sitemizde sergilenen bileklikler vede bileklik fiyatları günceldir. Birbirinden eşsiz tüm modeller bu gurupta yer almaktadır. Cebinizdeki kuyumcu ile çeyrek altınlı bileklik & tuğralı bileklik seçenekleri ile son trendleri yakalayabilirsiniz. Uygun bileklik fiyatlar ve hesaplı kampanyaları her bütçeye uygun bileklik modelleri sizlere sunmaktayız.

Bilelikler arasında modası geçmeyen osmanlı tuğrası altın bileklik modelleri yer almaktadır. En güzide altın bileklikler sizler için mükemmel birer seçenek haline geliyor. İster düğün hediyesi ister kendinizi ödüllendirmek için olsun tuğralı bileklik arasında kararsız kalacağınız eşsiz seçenekler sizleri bekliyor.